Політика

“Це наша зброя”: Заступник голови Офісу Зеленського вважає, що російську мову потрібно вчити з 1-го класу

0

Заступник глави Офісу президента Юрій Костюк вважає, що російська мова дозволяє доносити позицію України до російськомовних громадян у багатьох країнах світу.

Про це він сказав в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

За словами Костюка, російська мова може бути для українців перевагою і свого роду зброєю. У зв’язку з цим її потрібно вчити з першого класу, як і англійську.

«Я також вважаю, що для нас, українців, і знання російської мови може бути додатковою конкурентною перевагою. Наприклад, коли велика західна або азіатська компанія вибирає, де відкрити регіональну філію, орієнтовану на ринок колишнього СНД», – пояснив заступник голови ОП.

На його думку, Україна не повинна будь-кому «віддавати або дарувати» цю свою перевагу, оскільки за допомогою російської мови вона може доносити проукраїнський порядок туди, де люди розмовляють російською або розуміють її. Наприклад, в країни Балтії, Білорусь, Казахстан або навіть до Німеччини або Ізраїль, де проживає велика російськомовна діаспора.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist