Суспільство

“Це наступ влади на все українське”: Порошенко про обшуки у Центра Довженка

0

Обшуки Служби безпеки України в Довженко-Центрі – спроба його пограбувати або захопити, пише ПРямий .

Про це п’ятий президент України Петро Порошенко заявив на брифінгу в Музеї Івана Гончара.

“Часто-густо малоросійська влада не поділяє думок інтелігенції України… Може, і на щастя, що творча інтелігенція не поділяє думок малоросійської влади. Ми абсолютно не намагалися і не будемо робити нічого політичного тут. Бо мова йде про прекрасне”, – прокоментував ситуацію з обшуком ДБР музею політик.

Він додав, що арешт на картини накладено незаконно.

“Ми знаємо, що ці дурниці закінчаться. Ми на це не реагуємо. Дуже іронічно це сприймаємо. Неіронічно я сприймаю сьогоднішні обшуки в Центрі Довженка. Не іронічно я сприймаю факти, коли з січня місяця з державного бюджету жодної копійки не надійшло в Центр Довженка, а вони прийшли з обшуками. Це спроба пограбувати або захопити центр. І політично ми точно будемо стояти на захисті. Думаю, що це дуже небезпечна тенденція, коли всім правоохоронним органам залишили фінансування. Прокуратурі лише збільшили, а в культури забрали”, – наголосив Петро Порошенко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist