Суспільство

Це не факти, а роздруківки: звільнений Верланов відповів на закиди про корупцію від Уманського

0

Кабінет Міністрів України 24 квітня відправив у відставку голову Державної податкової служби України Сергія Верланова, інформує 24 канал. Раніше колишній міністр фінансів Ігор Уманський звинувачував його у корупції. Втім, як запевнив сам Верланов, у словах Уманського не було жодних фактів.

За 1 день щось сказати – це абсолютно не відповідає здоровому глузду. Про це Сергій Верланов заявив в ефірі проєкту “Свобода слова Савіка Шустера”.

Щодо того, що сказав ексміністр – там немає ніяких фактів. Це просто роздруківки формату А4, які говорять, що хтось щось кудись не доплачує. Я впевнений, що на слідчій комісії у наступні 6 місяців ми розкладемо це на атоми, – заявив ексголова податкової.

Він підкреслив, що створення у Верховній Раді тимчасової слідчої комісії є дуже правильним кроком. Верланов переконаний, що за її допомогою вдасться встановити істину.

Ігор Уманський, перебуваючи на посаді міністра фінансів всього кілька днів, дослідив документи і заявив, що на податковій і митниці кудись зникають гроші. Тобто до бюджету доходить менша сума, ніж повинна була б.

Відтак він закликав Кабмін звільнити очільників податкової і митниці Сергія Верланова і Максима Нефьодова. Мовляв, саме вони є на вершині цієї схеми.

Щоправда, тоді звільнили самого Ігоря Уманського. Нефьодова і Верланова відправили у відставку вже через понад місяць після тієї історії.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist