Суспільство

Це не факти, а роздруківки: звільнений Верланов відповів на закиди про корупцію від Уманського

0

Кабінет Міністрів України 24 квітня відправив у відставку голову Державної податкової служби України Сергія Верланова, інформує 24 канал. Раніше колишній міністр фінансів Ігор Уманський звинувачував його у корупції. Втім, як запевнив сам Верланов, у словах Уманського не було жодних фактів.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

За 1 день щось сказати – це абсолютно не відповідає здоровому глузду. Про це Сергій Верланов заявив в ефірі проєкту “Свобода слова Савіка Шустера”.

Щодо того, що сказав ексміністр – там немає ніяких фактів. Це просто роздруківки формату А4, які говорять, що хтось щось кудись не доплачує. Я впевнений, що на слідчій комісії у наступні 6 місяців ми розкладемо це на атоми, – заявив ексголова податкової.

Він підкреслив, що створення у Верховній Раді тимчасової слідчої комісії є дуже правильним кроком. Верланов переконаний, що за її допомогою вдасться встановити істину.

Ігор Уманський, перебуваючи на посаді міністра фінансів всього кілька днів, дослідив документи і заявив, що на податковій і митниці кудись зникають гроші. Тобто до бюджету доходить менша сума, ніж повинна була б.

Відтак він закликав Кабмін звільнити очільників податкової і митниці Сергія Верланова і Максима Нефьодова. Мовляв, саме вони є на вершині цієї схеми.

Щоправда, тоді звільнили самого Ігоря Уманського. Нефьодова і Верланова відправили у відставку вже через понад місяць після тієї історії.