Політика

«Це ненормально»: Радник президента розповів про запізнілу реакцію Зеленського на загибель українського медика на Донбасі

0

Трагедія, яка трапилася із групою українських розвідників, а також підступні дії бойовиків,  в результаті яких загинув український медик викликали запізнілу реакцію в президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє Колумніст.

Радник президента Михайло Подоляк, що відповідає за антикризові комунікації в Офісі президента заявив, що запізніла реакція на трагічні події – це явище ненормальне. Однак, чиновник взявся вигороджувати президента заявивши, що Зеленський, буцімто, попросив відповідні держструктури надати йому додаткову інформацію, а ці служби, в свою чергу, діяли недостатньо оперативно, що і затягнуло час реакції. По суті, Подоляк визнав, що це і його недопрацювання.

Подоляк повідомив, що йому в той момент треба було діяти різкіше і жорсткіше. Проблема з’явилася через його м’який підхід до людей. Подоляк зазначив, що в той момент, коли сталася трагедія, йому треба було “дуже жорстко і дуже швидко, і змушувати людей виконувати їх прямі функціональні обов’язки, незалежно від їх статусу”.

“На жаль, не всі люди розуміють, що швидкість реагування – це обсяг спокою суспільства. Не всі це розуміють, і не вдається м’якими словами це пояснити”, – заявив Подоляк, зазначивши, що затримка реакції на добу залежала так само від того, що інформація про те, що трапилося надходила з різних джерел, і була часто суперечливою.

Саме через те, що Зеленський хотів отримати максимально точні дані про трагедію, з’явилася затримка в його реакції. “Президент в цей же день викликав до себе інфраструктурних людей (зокрема, начальника Генштабу і профільного заступника офісу президента) і відправив їх туди, щоб отримати звідти інформацію”, – сказав Подоляк.

Варто нагадати, що вбивство військового медика на Донбасі засудили в Європейському Союзі. Спільнота обурена злочином, який вчинили росіяни. Спікер ЄС із закордонних справ і політики безпеки Набіль Массралі 16 липня заявила, що дії російських військових суперечать Мінським домовленостям і зобов’язанням Нормандського саміту з грудня 2019 року.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist