Політика

«Це ненормально»: Радник президента розповів про запізнілу реакцію Зеленського на загибель українського медика на Донбасі

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Трагедія, яка трапилася із групою українських розвідників, а також підступні дії бойовиків,  в результаті яких загинув український медик викликали запізнілу реакцію в президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє Колумніст.

Радник президента Михайло Подоляк, що відповідає за антикризові комунікації в Офісі президента заявив, що запізніла реакція на трагічні події – це явище ненормальне. Однак, чиновник взявся вигороджувати президента заявивши, що Зеленський, буцімто, попросив відповідні держструктури надати йому додаткову інформацію, а ці служби, в свою чергу, діяли недостатньо оперативно, що і затягнуло час реакції. По суті, Подоляк визнав, що це і його недопрацювання.

Подоляк повідомив, що йому в той момент треба було діяти різкіше і жорсткіше. Проблема з’явилася через його м’який підхід до людей. Подоляк зазначив, що в той момент, коли сталася трагедія, йому треба було “дуже жорстко і дуже швидко, і змушувати людей виконувати їх прямі функціональні обов’язки, незалежно від їх статусу”.

“На жаль, не всі люди розуміють, що швидкість реагування – це обсяг спокою суспільства. Не всі це розуміють, і не вдається м’якими словами це пояснити”, – заявив Подоляк, зазначивши, що затримка реакції на добу залежала так само від того, що інформація про те, що трапилося надходила з різних джерел, і була часто суперечливою.

Саме через те, що Зеленський хотів отримати максимально точні дані про трагедію, з’явилася затримка в його реакції. “Президент в цей же день викликав до себе інфраструктурних людей (зокрема, начальника Генштабу і профільного заступника офісу президента) і відправив їх туди, щоб отримати звідти інформацію”, – сказав Подоляк.

Варто нагадати, що вбивство військового медика на Донбасі засудили в Європейському Союзі. Спільнота обурена злочином, який вчинили росіяни. Спікер ЄС із закордонних справ і політики безпеки Набіль Массралі 16 липня заявила, що дії російських військових суперечать Мінським домовленостям і зобов’язанням Нормандського саміту з грудня 2019 року.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16