Війна

“Це неприпустимо!” – Укрпошта вирішила презентувати нові марки в честь ЗСУ 23 лютого, але це обурило Генштаб

0

Збройні Сили України виступили проти планів Укрпошти представити поштові марки, присвячені Сухопутним військам ЗСУ, 23 лютого. Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Збройні Сили України висловлюють рішучий протест проти обрання Укрпоштою дати 23 лютого для презентації і першого погашення поштових марок під назвою «Збройні Сили України. Сухопутні війська»”, – йдеться в повідомленні.

Як підкреслили в Генштабі, РФ, яка веде війну проти України, 23 лютого відзначає День захисника Вітчизни і день військової слави Росії. З цієї причини в Генштабі вважають неприпустимою цю дату для просування ЗСУ.

“Дата презентації цього випуску марок не була погоджена з керівництвом Збройних Сил України. Звертаємося з вимогою до Укрпошти відтермінувати її. Пропонується перше погашення поштових марок зазначеної серії приурочити до Дня українського добровольця – 14 березня”, – зазначили в Генштабі.