Політика

Це Олег Лісогор! За золоту медаль Кубку світу придбав реанімобіль для наших воїнів на Сході

0

Олег Лісогор.

Виставив на аукціон золоту медаль,здобуту на Кубку світу.

За виручені гроші було придбано реанімобіль для наших воїнів на Сході.

Справжні чоловіки пізнаються у вчинках.

***
– У 2014 році Ви обіцяли продати золоту медаль, здобуту з рекордом світу на Кубку світу-2002 у Шанхаї на аукціоні в Києві. Виручені гроші мали піти на купівлю реанімобіля для українських військових в зоні АТО. Це було здійснено?

– Мені зателефонувала Соломія Вітвицька і розповіла, що в них є ідея зібрати кошти на реанімобіль, і запитала, який я можу запропонувати лот. І я запропонував медаль. На той момент в мене було їх три. Я й віддав. Єдине, що в мене не вийшло тоді, так це приїхати до них на аукціон. Це був один із лотів, там ще картини були, вироби всілякі.

Після того мені подзвонив чоловік і сказав: “Я придбав вашу медаль на аукціоні і вклав гроші в добру справу. Але я розумію, що це медаль, ваше досягнення. Якщо вона вам потрібна, я її поверну”. Я відповів, що він її придбав, тому нехай залишить собі на пам’ять.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist