Політика

«Це що, кінці в воду?»: Нардеп звернув увагу на дивний момент, пов’язаний зі звільненням Верланова і Нефьодова

0

Олексій Гончаренко, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», звернув увагу на один дивний, на його думку, момент, пов’язаний зі звільненням Максима Нефьодова і Сергія Верланова.

За словами народного депутата від партії «європейська солідарність», раніше Верховна Рада проголосувала за створення ТСК, яка буде займатися розслідуванням, в тому числі, і можливих махінацій в Державній фіскальній службі.

Гончаренко нагадав, що Ігор Уманський, нещодавно відправлений у відставку з посади міністра фінансів, публічно заявляв про великі фінансові махінації в ДФС. При цьому як тільки в парламенті була створена ТСК, Кабінет міністрів приймає рішення звільнити Нефьодова і Верланова. Гончаренко переконаний, що таке рішення виглядає як мінімум дивно. Виходить, що в уряді вирішили прибрати кінці в воду?

У зв’язку з цим нагадаємо, що звільнення Нефьодова і Верланова дійсно було досить несподіваним, проте чутки про те, що обидва можуть позбутися своїх посад ходили вже давно.

Керівника митниці неодноразово дорікали скороченням обсягів надходження до бюджету коштів від митних платежів. Приблизно такі ж претензії пред’являли і головному податківцю країни – природно, в межах його компетенції.

Джерело: Replyua.net

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16