Політика

«Це що, кінці в воду?»: Нардеп звернув увагу на дивний момент, пов’язаний зі звільненням Верланова і Нефьодова

0

Олексій Гончаренко, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», звернув увагу на один дивний, на його думку, момент, пов’язаний зі звільненням Максима Нефьодова і Сергія Верланова.

За словами народного депутата від партії «європейська солідарність», раніше Верховна Рада проголосувала за створення ТСК, яка буде займатися розслідуванням, в тому числі, і можливих махінацій в Державній фіскальній службі.

Гончаренко нагадав, що Ігор Уманський, нещодавно відправлений у відставку з посади міністра фінансів, публічно заявляв про великі фінансові махінації в ДФС. При цьому як тільки в парламенті була створена ТСК, Кабінет міністрів приймає рішення звільнити Нефьодова і Верланова. Гончаренко переконаний, що таке рішення виглядає як мінімум дивно. Виходить, що в уряді вирішили прибрати кінці в воду?

У зв’язку з цим нагадаємо, що звільнення Нефьодова і Верланова дійсно було досить несподіваним, проте чутки про те, що обидва можуть позбутися своїх посад ходили вже давно.

Керівника митниці неодноразово дорікали скороченням обсягів надходження до бюджету коштів від митних платежів. Приблизно такі ж претензії пред’являли і головному податківцю країни – природно, в межах його компетенції.

Джерело: Replyua.net

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist