Суспільство

«Це смішно. Ми не ідіоти»: професор КНУ розніс слова Зеленського про “кадровий голод”

0

Український науковець, доктор наук, громадський діяч, публіцист, письменник та професор Київського національного університету ім.Т.Шевченка Петро Масляк прокоментував слова влади про те, що в Україні – кадрова криза.

Про це він розповів в інтерв’ю «Вголосу».

«Це смішно. Зеленський каже, що у наших ВИШах не так студентів готують, ніби не настільки професійно», – наголосив він.

І додав: «От до прикладу: в Ілона Маска керівник служби програмного забезпечення – українець з Житомира, який закінчив Хмельницький університет. Парадокс: у США випускник нашого ВИШу знайшов себе, а в Україні не може».

«А ми ж не ідіоти, а нація, яка дала світові пісню, хліб і крила. Натомість уряди інших країн спеціально залучають українців до себе. Наші університети кожного року випускають тисячі розумних людей. А в нас де ці люди? Хто їх тут бере на роботу? Беруть блазнів, а не спеціалістів. А потім кажуть про кадровий голод в Україні», – резюмував професор.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist