Новини

“Це стане початком його політичного кінця”: Політолог пояснив, чим загрожує провал земельної реформи Зеленському

0

Олексій Голобуцький зазначив в розмові з журналістами видання «Gazeta.ua», що в українському парламенті буде спекотно в зв’язку з підготовкою до голосування в другому читанні законопроекту про ринок землі. За словами політолога, протистояння вже почалося, і все це побачили.

Також слід враховувати ще один важливий момент. У фракції «Слуги народу» зараз не вистачає голосів для того, щоб підтримати цей проект закону в другому читанні. Тому обшуки на телеканалі «1 + 1» – це натяк, адресований конкретній групі депутатів, які представляють політичну силу президента. Як відомо, «група Коломойського» голосувати не хоче, тому їх намагаються змусити натиснути на зелені кнопки.

Для Володимира Зеленського дуже важливо, щоб законопроект про ринок землі був прийнятий. Адже в іншому випадку він буде не найкращим чином виглядати в очах суспільства. Дійсно, президент, який отримав таку підтримку, не може продавити настільки принципове питання. Тому якщо законопроект провалять у другому читанні, то це стане початком політичного кінця Зеленського.