Політика

“Це тільки початок”: Арахамію рознесли в Миколаєві на зустрічі з місцевими жителями. Відео

0

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія зустрівся з місцевими жителями Миколаєва під час якого отримав дозу негативу та обурення.

Відео зустрічі опублікував у фейсбуці користувач Руслан Ніколаєнко, передає “Колумніст”.

“Ось що буває, коли реальність зустрічається з фантазіями депутатів Слуги Народу , David Braun ну як, норм люди дали запитань і “прутнів” за комір?це тільки початок Давід, тільки початок вашого кінця, як політика і голови фракції” – коментує автор.

Місцеві жителі заявили, що Зеленський взагалі не розуміє, що відбувається в державі. Також місцеві жителі відзначили що у Миколаєві сильно виріс рівень злочинності.

Також жителі Миколаєва розкритикували “слуг” та Зеленського за невиконання обіцянок які вони давали перед виборами. Чоловік відзначив що Зеленський так і не відмовився від кортежів, від держдач та від інших преференцій.

Ще одна волонтерка, син якої служить у зоні ООС, висловила Арахамії невдоволення тим, що за нової влади припинили оновлювати озброєння за стандартами НАТО.

Ось що буває, коли реальність зустрічається з фантазіями депутатів Слуги Народу , David Braun ну як, норм люди дали запитань і "прутнів" за комір?це тільки початок Давід, тільки початок вашого кінця, як політика і голови фракціїupd +залив повне відео нижче в коментарі

Posted by Руслан Ніколаєнко on Monday, August 3, 2020

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist