Політика

“Це все Порошенко!”: Зеленський переклав усі скандали у відносинах зі США на Порошенка

0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що усі спроби втягнути нашу державу у внутрішні справи США тягнуться ще з часів Петра Порошенка. Втім він запевнив, що Україна ніколи не буде втягуватися й впливати на внутрішню політику іншої держави, інформує 24 канал.

Про труднощі в українсько-американських відносинах Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю канадському виданню The Globe and Mail, яке опублікував Офіс Президента України.

Я не знаю, як це було до мене. Дійсно, існували проблеми у відносинах між Україною і США. Та зараз у нас двопалатна підтримка України з боку Сполучених Штатів, відбувається впровадження санкцій, є підтримка двох партій і особисто президента Дональда Трампа, – заявив Володимир Зеленський.

Він наголосив, що це є дуже важливим для України, тож він не хоче зіпсувати відносин з одним з найбільш впливових союзників для нашої держави.

“Я про це говорив з Трампом, з Майком Помпео. Вони розуміють, що ці кейси, через які втягують Україну – це все було ще за часів попереднього президента”, – заявив глава держави.

Президент також підкреслив, що у США через це ставилися до України як до “скандальної країни”. За його словами, така оцінка йому не подобається, оскільки ми є зовсім іншою країною.

Чому слова Зеленського – не зовсім правда?

Більшість скандалів в українсько-американських відносинах сталися справді в часи й за участі п’ятого президента. Втім до найгучнішого скандалу Петро Порошенко не має найменшого відношення.

Він стосується розмови Трампа і Зеленського, коли американський президент спонукав українського розслідувати справу проти компанії Burisma, до якої причетний кандидат у президенти США Джозеф Байден.

Саме ця справа є найгучнішою, адже через неї у Сполучених Штатах розпочали процедуру імпічменту Дональда Трампа. Втім у підсумку її так і не завершили.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua