Суспільство

Церква Московського патріархату кличе вірян до Києво-Печерської лаври, аби “отримати благодатний вогонь”

0
Керуючий справами Української православної церкви Московського патріархату митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич) закликав віруючих прийти в храм на території Києво-Печерської лаври і отримати благодатний вогонь.

З таким закликом він виступив після 23:00 у п’ятницю, 17 квітня 2020 року, передає Еспресо.TV.

Людей чекають сьогодні, 18 квітня, у Свято-Воскресенському храмі, зазначив митрополит.

За словами Антонія, церемонія відбуватиметься “з дотриманням всіх санітарних норм”.

“Завтра, з Божою поміччю, делегація Української православної церкви доставить в Україну благодатний вогонь. Ми сподіваємося, що це стане втіхою для багатьох віруючих українців. Особливо зараз, в умовах карантину, коли багатьом доведеться святкувати Великдень вдома.

З огляду на цей факт, а також те , що в деяких ЗМІ з’явилися висловлювання про те, що в цьому році наша країна не побачить Благодатний вогонь, ми закликаємо всіх, хто хотів би стикнутися з цим знаменням Світлого Христового Воскресіння, прийти в Свято-Воскресенський храм (з дотриманням всіх санітарних норм), який знаходиться недалеко від в’їзду в Києво-Печерську Лавру”, – написав митрополит Антоній в фейсбуці.

  • Нагадаємо, у Лаврі, де кількість хворих перевалила за 90, померло вже троє ченців, саму ж святиню зачинено на карантин.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist