Суспільство

Час зйомки невідомий: “Розвідники підірвали на Донбасі БТР російських військових”

0
У соціальних мережах показали фото підриву БТР-80 російських бойовиків на окупованій частині Донбасу. Міна була встановлена розвідниками ЗСУ на бронетехніці противника: після детонації бронетранспортер був знищений. Інформацію про це повідомив в соціальних мережах користувач, який отримав в розпорядження знімки бойової операції ЗСУ, передають Патріоти України.Зйомка операції велася з дрона, якій завис над підірваною бронетехнікою росіян. “Знищення шляхом підриву на міні БТР-80 9 ОМСП бойовиків. Міна була встановлена українськими розвідниками. БТР згорів”, – зазначено в повідомленні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

9-й окремий полк морської піхоти (9 ОПМП, в / ч 08819) – незаконне збройне формування, що входить до складу 1-го армійського корпусу окупаційних військ РФ на Донбасі. Формально знаходиться в підпорядкуванні організації “ДНР”. На знімку також помічений другий БТР, який, за непідтвердженою поки інформацією, пізніше також був підірваний. Час і точне місце операції залишається невідомим.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16