Війна

Чеченці зловили автомобіль з військовими РФ, які порушили карантин і поїхали за алкоголем: їх публічно принизили

0

У месенджерах і соціальних мережах поширюється відео, на якому чоловіки говорять чеченською мовою і відбирають запаси горілки та пива у 13 інших чоловіків, двоє з яких одягнені в камуфляж, повідомляє портал Порохоботські новини. (відео внизу сторінки).

Винні вишикувалися навпроти армійського ЗІЛа. Офіційні структури МВС Чечні і управління Росгвардіі відео не коментують.

Відео, зокрема, опублікував Telegram-канал «Дач». Як повідомляє користувач котрий розмістив відео, напередодні Великодня група російських військових закупила в гіпермаркеті в Грозному великий запас алкоголю, але була зупинена чеченської поліцією. Виявивши у відряджених в республіку військовослужбовців великий запас спиртних напоїв, силовики відібрали горілку і пиво, змусивши чоловіків самих вилити алкоголь на землю. Перед цим чоловіків публічно осоромили – в республіці на час карантину введений «сухий» закон, та й в звичайний час розпивання спиртного в Чечні не вітається.

На офіційних сайтах МВС Чечні і управління Росгвардіі немає коментарів до цього ролику. У Чечні розташовані близько 15 військових частин.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16