Війна

Чеченці зловили автомобіль з військовими РФ, які порушили карантин і поїхали за алкоголем: їх публічно принизили

0

У месенджерах і соціальних мережах поширюється відео, на якому чоловіки говорять чеченською мовою і відбирають запаси горілки та пива у 13 інших чоловіків, двоє з яких одягнені в камуфляж, повідомляє портал Порохоботські новини. (відео внизу сторінки).

Винні вишикувалися навпроти армійського ЗІЛа. Офіційні структури МВС Чечні і управління Росгвардіі відео не коментують.

Відео, зокрема, опублікував Telegram-канал «Дач». Як повідомляє користувач котрий розмістив відео, напередодні Великодня група російських військових закупила в гіпермаркеті в Грозному великий запас алкоголю, але була зупинена чеченської поліцією. Виявивши у відряджених в республіку військовослужбовців великий запас спиртних напоїв, силовики відібрали горілку і пиво, змусивши чоловіків самих вилити алкоголь на землю. Перед цим чоловіків публічно осоромили – в республіці на час карантину введений «сухий» закон, та й в звичайний час розпивання спиртного в Чечні не вітається.

На офіційних сайтах МВС Чечні і управління Росгвардіі немає коментарів до цього ролику. У Чечні розташовані близько 15 військових частин.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist