Суспільство

“Чемодан, вокзал, Росія!” У Харкові на одному засіданні міськради сталося відразу дві бійки

0

На засіданні Харківської міськради 24 лютого сталося два конфлікти між депутатами, інформує Гордон. У центрі першого скандалу опинився депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Андрій Лесик, пише Status Quo. Він виступав із трибуни російською мовою й відмовився переходити на українську.

Депутати відреагували на це криками “ганьба”. Сварку намагався зупинити в.о. мера Ігор Терехов. Проте Лесик продовжив свій виступ російською, заявивши: “Кілька років тому у країні стався збройний переворот, проте нікого за це не покарано”. Після цих слів депутати від “Європейської солідарності” виштовхали його з-за трибуни й заблокували її, скандуючи “Чемодан, вокзал, Росія!”.

Друга бійка почалася після того, як члени фракції Партії Шарія почали розгортати перед трибуною банер із написом “Ні політичним репресіям”. У ній узяли участь не тільки депутати, а й представники націоналістичних організацій – “Фрайкора” та “Національний корпус”. Терехов закликав поліцію втрутитися, а учасників конфлікту змусили розійтися.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16