Новини

Через “ефективність” керівництва економікою Гончарука Україна наближається до технічного дефолту

0

Олексій Гончаров зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що за підсумками січня поточного року доходи, отримані державним бюджетом, на 24,5 відсотка відстали від запланованого показника. На думку директора Інституту розвитку України, це дуже красномовне підтвердження «ефективності» керівництва Олексія Гончарука і його роботи.

Також Гончаров звертає увагу і на те, що керівники Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства і Міністерства фінансів немов змагаються, намагаючись з’ясувати, у кого ж вищий рівень профнепридатність. Ступінь їх компетенції і ідіотизму пробиває чергове дно.

Чомусь нинішню владу взагалі не турбує наближається глобальна економічна криза, на порозі якого стоїть світ. Хоча про це в Давосі і попереджала директор-розпорядник МВФ. В уряді Гончарука ніхто не збирається перезапускати національну економіку, хоча на світових ринках вже починається шторм. Через це Україна повним ходом наближається до технічного дефолту.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16