Новини

Через “ефективність” керівництва економікою Гончарука Україна наближається до технічного дефолту

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Олексій Гончаров зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що за підсумками січня поточного року доходи, отримані державним бюджетом, на 24,5 відсотка відстали від запланованого показника. На думку директора Інституту розвитку України, це дуже красномовне підтвердження «ефективності» керівництва Олексія Гончарука і його роботи.

Також Гончаров звертає увагу і на те, що керівники Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства і Міністерства фінансів немов змагаються, намагаючись з’ясувати, у кого ж вищий рівень профнепридатність. Ступінь їх компетенції і ідіотизму пробиває чергове дно.

Чомусь нинішню владу взагалі не турбує наближається глобальна економічна криза, на порозі якого стоїть світ. Хоча про це в Давосі і попереджала директор-розпорядник МВФ. В уряді Гончарука ніхто не збирається перезапускати національну економіку, хоча на світових ринках вже починається шторм. Через це Україна повним ходом наближається до технічного дефолту.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16