Суспільство

Через інцидент зі своєю дружиною: Зеленський хоче прописати у законодавстві обов’язки першої леді

0

Президент Володимир Зеленський зізнався, що за рік у політиці його стосунки з дружиною Оленою стали лише міцнішими. Але він хвилюється через те, що люди часто ставляться до першої леді несправедливо та поводяться неетично. Саме тому гарант серйозно замислився про створення закону, який регулюватиме інститут першої леді.

Як розповів Зеленський у коментарі «Українській правді» під час свого відрядження у Хмельницькому, його дружина часто стикається з безпідставною критикою. Як приклад він згадав ситуацію з лікарем, який повівся, на його думку, неправильно.

«У нас була така історія, про яку ми не хотіли говорити. Вона (перша леді, – ред.) писала листи підтримки всім лікарям, які захворіли на коронавірус. І навіть всім тим, які не лікували хворих на коронавірус, а просто в житті захворіли на нього. Писала листи, але не хотіла на цьому піаритися. Антипіар їй зробила людина, яка відповіла: Що це за листи? Де мої 300 відсотків (надбавки, – ред.)? На жаль, цей лікар не міг отримати ці 300 відсотків, бо він не рятував людей від коронавірусу. А цю надбавку можуть отримувати лише лікарі, які боролися з коронавірусом, які ризикували своїм життям», – розповів Зеленський, цитату якого «Українська правда» опублікувала у понеділок, 8 червня.

Президент зауважив, що, на його думку, ця людина повела себе неетично та образливо. Бо надбавки та зарплатня не залежать від першої леді.

«Що повинна була зробити перша леді? Вона робить дійсно багато речей. Без піару. Я їй кажу, що вона має про все розповідати [загалу]. Але я не хочу її змінювати. Вона для мене важливіша як моя дружина, матір моїх дітей, ніж як перша леді», – наголосив Зеленський.

«Після цього випадку я зрозумів, що проблема в тому, що немає законодавства, яке регулює інститут першої леді. Я в цьому впевнений зараз. У першої леді, принаймні у майбутньому, повинні бути обов’язки. Я так вважаю. Серйозно кажу», – заявив президент.

Якщо буде такий закон, то, на його думку, люди, обираючи президента, будуть розуміти, що робитиме перша леді і не будуть запитувати, чим вона займається.

«Я, до речі, хочу зараз розробити з дружиною та її помічниками законопроект і на законодавчому рівні закріпити це питання. Тут не потрібне ніяке бюджетне фінансування», – уточнив президент.

Додамо, що Олена Зеленська є наймолодшою першою леді України. Їй 42 роки, вона народилася 6 лютого 1978 року в Кривому Розі на Дніпропетровщині.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist