Суспільство

Через місяць всі, хто працює в малому і середньому бізнесі, будуть на вулиці, — Давиденко

0

Власник мережі магазинів медичного обладнання Олексій Давиденко про загрози для бізнесу і про претензії до уряду під час карантину.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив у прямому ефірі передачі «Свобода слова Савіка Шустера».

«Сьогодні ми вам кажемо (ми — бізнес): «Ви наздоганяєте вчорашній день». Ви нам місяць тому, усьому малому і середньому бізнесу (у Савіка це було, ми найбільші роботодавці в країні), ви нам сказали: «Хлопці, будьте нашими партнерами. Ви як держава сказали: «Будьте нашими партнерами. Ми хочемо, щоб ви максимально зберегли робочі місця. Потерпіть». Але ж партнерство — це дорога в обидва боки, а не в один кінець. Ми місяць терпимо. Намагаємося мінмально скорочувати. Чекаємо, коли ж ви щось вирішите. Закінчується місяць. Нам кажуть: «Хлопці, все летить у прірву. Дайте можливість нам передихнути». Дайте якісь пільги. У нас кредити, овердрафт, у нас податки на землю, на нерухомість. Дайте хоч щось. І я чую в студії: «Ми плануємо колись вам підключити безкоштовно електрику, виробництво, ще щось.

Сьогодні бабусю на ринку (і мене як бабусю на ринку) цікавить, яка логіка ваших дій? Ось яка логіка, бабуся запитує: «Я на ринку не можу працювати, а супермаркет може працювати. Бариста мене на вулиці запитує: «Я каву варити в кіоску не можу, а міжнародна мережа фастфуду може. Перукар мене запитує: «Я не можу постригти один на один у рукавичках. Не можу. А велика мережа гіпермаркетів працювати може». І таких запитань у нас (малого та середнього бізнесу) мільйон. І ми вже не витримуємо. Місяць закінчився. І ми змушені будемо людей масово звільняти — і ось звідти далі піде динаміка. Люди місяць без роботи, а ви обговорюєте і з’ясовуєте між собою відносини. У розпал того, що відбувається, ви з’ясовуєте відносини, і це проблема.

Через місяць всі, хто працює в малому і середньому бізнесі, будуть на вулиці», — резюмував Давиденко.