Новини

Через півроку влада Зеленського перетвориться в антинародну і “барижну”

0

Популярний український блогер Сергій Марченко в своєму блозі пише про те, що проблема нової влади полягає в тому, що через півроку вона остаточно перестане бути нової.

Вона вже не нова, тому що пропрацювала більше, ніж півроку, маючи всі важелі впливу, всю повноту влади.

Блогер зазначає, проте, як і раніше, що через півроку влада Зеленського стане просто владою. Тієї самої смішний, українською владою, яку так вдало висміював в Росії президент Зеленський з «Кварталом 95».

Марченко пише, звичайно, приємно бути новою владою, коли мільйони людей моляться на тебе і вірять, що ти можеш щось змінити, люди щиро сподіваються, що не помилилися на виборах в цей раз.

Але, коли проходить рік-півтора і нічого не змінюється, ті ж мільйони людей стануть тебе ненавидіти. Тому що вони на тебе сподівалися, а ти їх розчарував. Адже ти владу. Вже не нова, а просто влада – антинародна і «барижная».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16