Новини

Через півроку влада Зеленського перетвориться в антинародну і “барижну”

0

Популярний український блогер Сергій Марченко в своєму блозі пише про те, що проблема нової влади полягає в тому, що через півроку вона остаточно перестане бути нової.

Вона вже не нова, тому що пропрацювала більше, ніж півроку, маючи всі важелі впливу, всю повноту влади.

Блогер зазначає, проте, як і раніше, що через півроку влада Зеленського стане просто владою. Тієї самої смішний, українською владою, яку так вдало висміював в Росії президент Зеленський з «Кварталом 95».

Марченко пише, звичайно, приємно бути новою владою, коли мільйони людей моляться на тебе і вірять, що ти можеш щось змінити, люди щиро сподіваються, що не помилилися на виборах в цей раз.

Але, коли проходить рік-півтора і нічого не змінюється, ті ж мільйони людей стануть тебе ненавидіти. Тому що вони на тебе сподівалися, а ти їх розчарував. Адже ти владу. Вже не нова, а просто влада – антинародна і «барижная».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist