Політика

Через сьогоднішні ляпи Головнокомандувача вже сміх по всій армії йде, – екс-нардеп Береза

0

Офіс президента володіє просто фантастичним талантом перетворювати будь-яку свою піар-ідею в плацдарм для насмішок над президентом. Ситуація з бронежилетом без пластин і білою маскою президента в зоні ООС стала показником низького рівня кваліфікації піарників Банковій.

Про це у своєму блозі пише нардеп 8-го скликання Верховної Ради, блогер Борислав Береза.

Він зазначає, може хоч це смотівірует Зеленського перейти від піару до виписування плану і до подальших дій. Якщо немає, то над Зеленським будуть сміятися і далі, а, коли над владою сміються, то з нею не рахуються.

За словами Берези, йому особисто набридло, що Зеленський банально принижує себе подібним піаром. Зрештою кожному громадянинові не буде подобається, що президент його країни виглядає, як посміховисько. «Мені плювати радіє або плаче наш східний сусід ляпів Зеленського. Мене цікавить, щоб нам не було соромно за нього в Україні », – написав нардеп.

Він додає, через сьогоднішніх ляпів вже регіт по всій армії йде. Нікому не може подобатися ситуація, коли Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України викликає сміх, а не повагу, у солдатів. Це абсолютно неприпустимо. Пора перестати займатися самоприниженням, і пора міняти піарників.