Політика

«Чергова порція нових лиць»: В Одеську облраду від «Слуги народу» висувається прессекретарка Опоблоку

0

40-річна депутатка Одеської обласної ради Ірина Ковалиш, яка раніше відповідала в Одесі за пресслужби “Не так!” й “Опозиційного блоку”, на місцевих виборах 2020 року висувається до обласної ради від партії “Слуга народу”.

Про це повідомляє Думская.net.

Разом з іншими представниками “слуг” вона була представлена в одеському Зеленому театрі Володимиром Зеленським в суботу, 12 вересня 2020 року.

Згідно із відкритими даними, Ірина Ковалиш народилася 1980 року. Закінчила Іллічівську школу №3 та історико-філологічний факультет Південноукраїнського педагогічного університету імені Костянтина Ушинського.

Працювала на телеканалах “Ріак-інформ” та “Град”.

Була прессекретаркою обласної організації “Опозиційний блок”.

У жовтні 2015 року обрана депутаткою Одеської облради VII скликання. Член фракції “Оппоблоку”. У грудні 2018 року вийшла з фракції разом з Павлом Наприєнком.

“З 2005 року тісно пов’язана з політичним життям міста. Протягом цих десяти років (текст писався 2015-го – ред.) була пресаташе і медіакоординатором в декількох партіях: блок “Не так!”, “Сильна Україна” і тепер “Опозиційний блок”, – розповідає про себе Ковалиш на своєму сайті.