Політика

Черговий парад божевілля: виявляється, в проваленій вакцинації винен Порошенко

0

Відомий український блогер Сергій Марченко пише в своєму блозі, у нас черговий парад божевілля. Виявляється, Порошенко винен в тому, що Зеленський провалив вакцинацію проти коронавируса.

Блогер зазначає, насправді Степанова, який провалив все, що можна було провалити, призначено не Порошенко, а саме Зеленський. Насправді, фірми-прокладки між Міністерством охорони здоров’я та індусами, за якими купується вакцина і крадуться наші гроші, засновані не Порошенко, а партнери Степанова. На насправді не Порошенко, а Зеленський кинув ковідні кошти на ремонт доріг насправді не Порошенко, а Зеленський зі Степановим НЕ законтрактували вакцини минулого літа, як зробили всі нормальні країни. А тепер, коли вакцин немає, тобто – до сих пір масової вакцинації так і не почалося, піар вакцинації профукали, корупційні прокладки швиденько прикривають державною таємницею, «нові обличчя» виходять і розповідають, що винен Порошенко? Хіба можна серйозно таке сприймати?

«Особисто у мене до Порошенка є питання і я періодично їх озвучую. Але проблема вакцинації – це виключно проблеми влади, а не Порошенко або кого завгодно ще. Тому що відповідальна за все в країні – влада, яка мала всі ресурси і можливості, але тупо прос * али все, що тільки можна », – написав Марченко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16