Війна

Черговий супер-фейк на каналі Медведчука – “Самолет вэсэушный літіт нізко іщьо і смійотса тібє в глаза. Відно льотчіка”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

В ефірі телеканалу “НАШ” розповіли про “бомбардування мирних жителів” на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, ця розповідь пролунала від жительки окупованої частини Донецької області на ім’я Валентина.

“Ви знаєте, хто бачив це все, хто витерпів … Коли йдеш по вулиці, а ваш літак зесеушний летить низько … Люди ховалися в підвали від того, що він летить низько. Ще й сміється тобі в очі. Видно льотчика”, – заявила вона.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16