Політика

Чернівці просять Зеленського заборонити ОПЗЖ і партію Шарія

0

Чернівецька міська рада прийняла звернення до президента, Верховної Ради, Міністерства юстиції та РНБО з вимогою заборонити діяльність партії “Опозиційна платформа – за життя” та партії Шарія. Відповідне звернення було прийнято на сесії міськради 25 лютого, передає Укрінформ.

Ініціатором звернення є депутат фракції “Народний контроль” Іван Гончарюк. На його думку, заборона всіх проросійських антиукраїнських партій дозволить Україні перемогти в гібридній війні з російським впливом.

“Просимо вас підготувати і прийняти законопроект і відповідні регуляторні акти, які б заборонили фактичну діяльність партій, що захищають інтереси російського агресора в Україні, – це “Опозиційна платформа – за життя” і партія Шарія”, – сказано у зверненні.

У свою чергу депутат міськради з фракції “Рідне місто” Володимир Бешлей запропонував доповнити текст звернення, зазначивши, що Чернівецька міська рада засуджує голосування проти постанови Верховної Ради “про визнання Революції Гідності ключовим моментом держави Україна”, ініційоване нардепом Михайлом Папієвим. У зв’язку з цим депутати просять РНБО застосувати санкції до зазначеного народного обранця.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16