Суспільство

Чиновники подали до суду на вдову Героя АТО і вимагають повернути гроші на квартиру, які видала держава

0

У Київській області чиновники вимагають у вдови героя АТО повернути квартиру для дітей, на яку держава видала гроші.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Історія сталася в Тетіївському районі. Управління соціального захисту населення Тетіївської райдержадміністрації вимагають у жінки повернути майже 700 тисяч гривень. Ця сума була отримана на покупку квартири для трьох дітей, у яких на війні на Донбасі загинув батько Олександр Сидоренко.

Вдова Олена Сидоренко за отримані гроші хотіла придбати житлоплощу в Києві. На це були вагомі причини: у сина проблеми зі здоров’ям, і йому потрібні басейн, різні процедури в реабілітаційному центрі. Вкладатися вирішила в будівництво будинку компанією “Укрбуд”, так радили друзі. А постановою Кабміну для покупки житла було виділено термін два роки.

Олена підписала договір про інвестування в квартиру в житловому комплексі “Чарівне місто”, з її спецрахунку забудовнику було перераховано державні кошти, а також її особисті (додала з тих грошей, які їй виплатили після загибелі чоловіка).

Однак з будівництвом почалися проблеми. Компанія “Укрбуд” не здавала під житло будинку, також і в цей список потрапив ЖК “Чарівне місто”. А тим часом минав термін на покупку квартири, чиновники вимагали документи про її придбання. Виділені кошти державою чиновники почали вимагати назад.

“Я їм пояснювала, що квартира практично готова, чекаємо здачі будинку. Як же мені вимагати від забудовника повернення коштів? Сума немаленька, але там, крім державних, є і мої особисті. Я все вклала заради блага дітей! До того ж за цей період інфляція і т.д. і все разом означало втратити надію на переїзд і, відповідно, надати необхідну допомогу молодшій дитині. Але чиновники мене не чули. А потім я дізналася, що вони подали в суд”, – розповіла Олена.