Різне

«Численні ножові на тілі»: Рідний батько позбавив життя малолітнього сина на Чернігівщині. В поліції розсекретили деталі

0

У вбивстві вже зізнався рідний батько. Тіло виявили неподалік села, де проживав хлопчик. На ньому були численні ножові поранення. Поліція розкрила деякі деталі злочину.

Першою на сполох забила мати 8-річного хлопчика. Вона очікувала на прибуття дитини у Чернігові. Туди його повинен був привезти її колишній чоловік, інформує “Колумніст“.

Як стало відомо, пара давно розлучена, проте хлопчик гостював у батька у селі декілька тижнів. Дитину разом з дідусем горе-батько віз у місто на своєму авто. По дорозі, хлопчик захотів в туалет і вони були змушені зупинитись. Батько взяв хлопчика і повів у поле, що знаходиться неподалік села Скорінець.

Дідусь залишився у машині, але коли батько повернувся, то хлопчика з ним не було. 30-річний чоловік сказав, що хлопчик загубився. Спершу рідні намагались знайти дитину самостійно, але через декілька годин марних пошуків, вони звернулись до поліції.

Були залучені підрозділи кінологів, нацгвардійців і рятувальників. Територію дуже ретельно прочісували. Як виявилось пізніше, у правоохоронців відразу виникли деякі сумніви щодо показів батька.

Тіло було знайдено вже під самий ранок. Після цього, батько у всьому зізнався.

Місцевий мешканець з жахом відреагував на знахідку:

Дитина була поколота ножем і спереду, і на спині, і на шиї, і на ногах, – каже чоловік. – Як таке можна було зробити з дитиною?

Наразі офіційної інформації про родину загиблого хлопчика мало. За непідтвердженими даними, батько перебуває на обліку в психоневрологічній лікарні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16