Суспільство

“Чіхуахуа вже не тявкає, зозуля вже не московська”: Ляшко повіз Тимошенко на Чернігівщину

0

Очільник “Радикальної партії” Олег Ляшко повіз лідерку “Батьківщини” Юлію Тимошенко на свою рідну Чернігівщину. Там теперішня соратниця Ляшка агітуватиме за нього перед довиборами у 208 окрузі до ВРУ.

Про це Ляшко повідомив на своїй сторінці у “Фейсбуці”, виклавши фото із Тимошенко.

“Їдемо з Юлею на 208 округ на моїй рідній Чернігівщині. Щиро дякую за підтримку їй, усій команді партії “Батьківщина”, моїм однодумцям та усім учасникам флеш-мобу #заЛяшка. Разом – до перемоги!” – написав політик.

Згодом Ляшко в компанії Тимошенко ще й вийшов у прямий ефір на “Фейсбуці”:

Користувачів мережі цей допис змусив пригадати ще зовсім недавнє протистояння Ляшка з Тимошенко — тоді політик на всю країну називав лідерку “Батьківщини” “московською зозулею”, а вона його “чіхуахуа” та “бобіком”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist