Суспільство

Член ТКГ про Кравчука: Він задовольняє Росію, дивиться канали Медведчука

1

Леонід Кравчук, який напередодні очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі в Мінську, більш прийнятний для російської сторони, ніж віцепрем’єр-міністр Олексій Резніков . Про це в інтерв’ю “НВ” заявив член ТКГ Сергій Гармаш, пише ІнфоРезист.

За його словами, при виборі глави делегації враховувалося ставлення російської сторони до кандидата.

“РФ сприймає Резнікова з побоюванням, як мінімум. Тому що він генерує і реалізує ідеї, незрозумілі їм … Але дипломатичну і представницьку місію здійснюватиме Леонід Макарович” – сказав Гармаш.

Учасник ТКГ зазначив, що розбіжностей з позицією Кравчука у інших членів делегації немає.

“Хоча, на мій погляд, для України більш ефективно було б, якби Резніков очолив делегацію. Але ефективність переговорів оцінюється з двох сторін. Донесенням позиції буде займатися Леонід Макарович, що буде краще сприйматися Борисом Гризловим, який за віком ближче до нього”, – додав Гармаш.

Також, за словами члена ТКГ, Кравчук дивиться телеканали нардепа Віктора Медведчука, але дуже критично ставиться до інформації, яка там з’являється.

“Всіх, звичайно, цікавила позиція Кравчука. Моя суб’єктивна думка: він досить в темі. І його погляди на сьогоднішній день, принаймні, не розходяться з поглядами української делегації. Я спеціально запитав Кравчука про контакти з Медведчуком, оскільки це болюче питання для всіх. Він мене запевнив, що 4 роки не спілкувався з ним”, – розповів він.

  • Новим главою української делегації в ТКГ з врегулювання ситуації на Донбасі став перший президент Леонід Кравчук.
  • Його попередник Леонід Кучма покинув цей пост через втому і поважний вік.
  • 31 липня експрезидент з’явився в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1».