Новини

Члени НВФ пішли на штурм у Золотого, але отримали відсіч від сил ООС

0

Сьогодні стало відомо, що в суботу, восьмого лютого, російська гібридна армія продовжила наступ на позиції Збройних сил України в районі Золотого. Незаконні збройні формування під всю били по українських позиціях з забороненого угодами, досягнутими в Мінську, озброєння – важкої артилерії. Силам ООС вдалося утримати ключову позицію, не зазнавши при цьому жодної втрати.

Як відомо, активність гібридних російських військ на Донбасі знизилася восьмого лютого. Як йдеться у зведенні штабу ООС, було зафіксовано лише чотири порушення режиму припинення вогню. В опублікованому в «Фейсбук» повідомленні наголошується, що представники НВФ зосередили власні сили на декількох ділянках, намагаючись прорвати лінію оборони.

Під селом Орєхово українським захисникам довелося найважче. Там російські найманці били з забороненого угодами, досягнутими в Мінську, артилерійського озброєння калібру 120 і 122 міліметра. За позиції Збройних сил України було випущено майже тридцять снарядів. Крім того, найманці з РФ обстріляли Лебединське 82-міліметровими мінометами, а також гранатометами і кулеметами крупного калібру. Під Щастям також була зафіксована активність ворожих сил.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist