Новини

Члени НВФ пішли на штурм у Золотого, але отримали відсіч від сил ООС

0

Сьогодні стало відомо, що в суботу, восьмого лютого, російська гібридна армія продовжила наступ на позиції Збройних сил України в районі Золотого. Незаконні збройні формування під всю били по українських позиціях з забороненого угодами, досягнутими в Мінську, озброєння – важкої артилерії. Силам ООС вдалося утримати ключову позицію, не зазнавши при цьому жодної втрати.

Як відомо, активність гібридних російських військ на Донбасі знизилася восьмого лютого. Як йдеться у зведенні штабу ООС, було зафіксовано лише чотири порушення режиму припинення вогню. В опублікованому в «Фейсбук» повідомленні наголошується, що представники НВФ зосередили власні сили на декількох ділянках, намагаючись прорвати лінію оборони.

Під селом Орєхово українським захисникам довелося найважче. Там російські найманці били з забороненого угодами, досягнутими в Мінську, артилерійського озброєння калібру 120 і 122 міліметра. За позиції Збройних сил України було випущено майже тридцять снарядів. Крім того, найманці з РФ обстріляли Лебединське 82-міліметровими мінометами, а також гранатометами і кулеметами крупного калібру. Під Щастям також була зафіксована активність ворожих сил.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16