Суспільство

Чоловік у Луцьку зайшов без маски до магазину і це погано скінчилось…

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У супермаркеті Луцька стався конфлікт через відсутність захисної маски в одного з покупців, який викликав патрульних, щоб урегулювати ситуацію.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, деталі інциденту описуються на сторінці Патрульної поліції Волинської області у Facebook.

За словами патрульних, вони отримали повідомлення про конфлікт між заявником і працівниками супермаркету. На місці було встановлено, що заявник перебував без захисної маски в супермаркеті, тому там його відмовилися обслуговувати.

“Поліцейські повідомили чоловікові про те, що він порушує встановленні карантинні норми. Однак останній не припинив правопорушення. Більше того – чинив опір патрульним, шарпав формений одяг, зірвав шеврон, рацію та боді-камеру. Внаслідок сутичок один із патрульних звернувся до медичного закладу”, – йдеться в повідомленні.

Крім порушення правил карантину, інспектори встановили, що 35-річний чоловік приїхав у магазин на автомобілі та здійснив стоянку на місці для водіїв з інвалідністю. На нього склали адмінпротоколи за обидва правопорушення.

Чоловік у Луцьку зайшов без маски до супермаркету і спровокував конфлікт: постраждав поліцейський 01

Чоловік у Луцьку зайшов без маски до супермаркету і спровокував конфлікт: постраждав поліцейський 02

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16