Новини

Чоловік Венедіктової звільнився з МВС, отримав 770 тисяч грн виплат і за 10 днів поновився на посаді

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Денис Колесник звільнився з посади заступника начальника департаменту кіберполіції. Він скористався отриманням разової фінансової допомоги та інших виплат на загальну суму приблизно 750 тис. гривень, а потім подав документи на конкурс на свою ж посаду і повернувся до роботи.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів проекту Bihus.info, повідомляє Цензор.НЕТ.

За їхніми даними, Колесник подав рапорт про звільнення 25 вересня. Тоді ж він попросив про матеріальну допомогу і отримав її в сумі 774 644,73 грн, з яких сплатив 11 619 грн військового збору.

608 тис. Колесник отримав як одноразову допомогу при звільненні, 103 315 – грошового забезпечення та компенсації за невикористані відпустки і премії, ще 60 тис. – на оздоровлення та вирішення побутових проблем.

Загальна сума отриманих виплат дорівнює сумі його зарплати за півтора року, зазначають журналісти.

30 вересня Колесника офіційно звільнили, 1 жовтня оголосили конкурс на звільнену після його звільнення посаду, а 5 жовтня документи на цю посаду подав сам Колесник.

Дізнатися про результати конкурсу журналістам не вдалося, але вони щодня – зокрема ті 10 днів, коли Колесник нібито був звільнений – фіксували його машину біля будівлі департаменту кіберполіції.

“У самому департаменті навіть не помітили, що Колесник звільнився. На сайті він досі числиться заступником. А в приймальні пояснюють, що заступник начальника департаменту Колесник особисто не приймає через карантин, але звернення для нього можна залишити”, – сказано в розслідуванні.

Журналісти зазначають, що Колесник у результаті звільнення і відновлення не просто отримав понад 750 тис. виплат, а й змінив статус. Він звільнився з посади категорії “середній склад поліції”, а поновився вже на посаду категорії “держслужбовець”.

“Поліцейський Колесник міг стати, ну, найкращим поліцейським Колесником. А державний службовець Колесник може стати ким завгодно і переводитися не між поліцією і поліцією, а туди, куди захоче. … Є відчуття, що пана Колесника найближчим часом чекають нові горизонти і нові підвищення”, – роблять висновок журналісти.

 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16