Війна

“Чому не почати війну з Україною?”: Соловйов закликав терміново перекинути на Донбас війська РФ

0

Росія, яка веде агресивну політику, а також війну проти України на Донбасі, також активно «поливає брудом» нас і на своєму телебаченні через уста російських пропагандистів. Одним з «ротів» Кремля є Володимир Соловйов, який напередодні в ефірі росТВ «Росія 1» заявив, що потрібно терміново перекинути в Україну війська РФ. Фрагмент відео з заявою пропагандиста був опублікований на телеграм-каналі «Марочко Live».

У своїй заяві російський пропаганліст зазначив: «Чесно кажучи, зрозуміти я не можу, по яким це таким причин ми хочемо, щоб не було допущено війна? Вважаю, що давно вже пора цей гордіїв вузол просто розрубати!

Найбільш спрощеним способом не допустити бойових дій буде введення російських військ ». Причому, Соловйов тут же спробував виправдати такі дії тим, що є в світі країни, які аналогічно вторгалися на території інших держав.

Також пропагандист пригадав операції Сполучених Штатів Америки і Туреччини в Сирії. Говорячи про це, Володимир Соловйов закликав: «Я не розумію, чому ми не діємо на підставі міжнародних прецедентів. Мені здається, що це остудило б відразу все голови ». Сьогодні вранці, п’ятого березня, Соловйов і зовсім опублікував на своєму телеграм-каналі пост, де закликав ввести на Донбас російські ракетні системи. «У« ЛДНР »пора перекинути« Буки ». Може, вже перекинуті? ».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16