Суспільство

“Чому не зупинили концерт?”: Полякова різко відреагувала на скандал навколо сольника в Харкові

0

Українська співачка Оля Полякова впевнена, що скандал навколо її концерту у Харкові до Дня вчителя – це чорний піар і політичні маніпуляції перед виборами. Ролик зі зверненням артистки показали під час прямого ефіру програми “Україна завтра” на “Україна 24” , а відеофрагментом передачі артистка поділилася в Instagram, пише ІнфоРезист.

Полякова назвала інформацію про кримінальну справу, яку на неї нібито завели місцеві правоохоронці, фейком.

“Які дві тисячі глядачів? Про що ви говорите? Коли в тому ж Харкові метро відвідує в день близько півмільйона людей. Кому ви намагаєтеся запудрити мізки?” – обурилася артистка.

Також вона назвала “пересмикуванням” інформацію про різке збільшення хворих коронавірусною інфекцією в Харкові після її концерту 3 жовтня.

Полякова зазначила, що кожному присутньому на вході видавали маски і антисептики, а вона особисто закликала зі сцени глядачі дотримуватися карантинних правил. У цей час поліція спостерігала за тим, що відбувається і не фіксувала протокольних порушень.

“Чому поліція не зробила свою роботу? Чому ви не зупинили концерт? А тепер ви шукайте винних? Все це просто смішно”, – заявила Полякова.

Співачка згадала про свої марні спроби створити комісію з чиновників і її колег, щоб розв’язувати питання з концертами і роботою для артистів в умовах кризи через пандемію COVID-19.

“Ніякої групи, ніякого плану. Нічого”, – резюмувала Полякова.