Суспільство

“Чому при цьому росіяни в нас стріляють?” Цимбалюк звернувся до Усика та Ломаченка

0

Відомий український журналіст Роман Цимбалюк, який працює кореспондентом УНІАН у Москві, дав гідну відповідь для боксерів Олександра Усика і Василя Ломаченка, які виставляють себе “показово аполітичними”, інформує ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Усик і Ломаченко

“Роблять вигляд, що на українській території немає російських військових. Я називаю цю категорію “людина-кущ”. Їм не важливо, які прапори висять навколо. Як, наприклад, нашим прекрасним боксерам Усику та Ломаченку, які розповідають щось про дружбу, братерство і один народ. Я не проти таких висловлювань, тільки не можу зрозуміти: чому при цьому росіяни в нас стріляють?” – цитують Цимбалюка “Факти”.

Крім того, з’явилося відео, в якому показано, як змінювалася риторика висловлювань олімпійського чемпіона Лондона-2012, починаючи з 2014 року. Відразу після анексії півострова Усик заявляв, що Крим це Україна, проте потім різко змінив точку зору.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist