Суспільство

“Чому при цьому росіяни в нас стріляють?” Цимбалюк звернувся до Усика та Ломаченка

0

Відомий український журналіст Роман Цимбалюк, який працює кореспондентом УНІАН у Москві, дав гідну відповідь для боксерів Олександра Усика і Василя Ломаченка, які виставляють себе “показово аполітичними”, інформує ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Усик і Ломаченко

“Роблять вигляд, що на українській території немає російських військових. Я називаю цю категорію “людина-кущ”. Їм не важливо, які прапори висять навколо. Як, наприклад, нашим прекрасним боксерам Усику та Ломаченку, які розповідають щось про дружбу, братерство і один народ. Я не проти таких висловлювань, тільки не можу зрозуміти: чому при цьому росіяни в нас стріляють?” – цитують Цимбалюка “Факти”.

Крім того, з’явилося відео, в якому показано, як змінювалася риторика висловлювань олімпійського чемпіона Лондона-2012, починаючи з 2014 року. Відразу після анексії півострова Усик заявляв, що Крим це Україна, проте потім різко змінив точку зору.