Блоги

Чому такими стійкими є байки про “Ботоферми Порошенка”

0

Ви ніколи не замислювалися, чому такими стійкими є байки про ботоферми Порошенка, котрі за всі роки не знайшли елементарного підтвердження (хоча приховати таке в українській політиці не простіше, аніж підвищення тарифів на газ від населення)?

Все просто: соціальні мережі – єдиний потужний сектор медіа в Україні, котрий не знаходиться під тотальним контролем ані олігархів, ані Москви. Тут неможливо домовитися про лояльність із 4-5 власниками телеканалів, віддавши їм на розграбування енергетику (чи іншу галузь економіки). Мало того, тон у цих мережах задають люди пасіонарні, зі стійкими переконаннями. Звичайно, антиукраїнський сектор також представлений певними яскравими блогерами, як Шарій чи Портнов. Є й інші – з цінниками, приліпленими до лоба, як Лещенко, Романенко чи Арестович. Але більшість тут складаємо ми – люди відверто промайданівські, для яких «армія, мова, віра» – не порожній звук (навіть для запеклих атеїстів, як я), для яких блогерство не є джерелом не лише існування, а навіть і підробітку. І переважна кількість наших читачів і коментаторів дуже схожі на нас – активні, зі стійкими переконаннями, готові відстоювати їх повсякчасно. Їх багато, а за рахунок пасіонарності вони є домінантними в більшості дискусій.

При цьому, в соцмережах політики живуть всі – і владні, і опозиційні, і білопальтошні. І саме тут вони вимірюють «середню температуру» – якщо не по лікарні, то по палаті з соціально активними членами суспільства. Бо навіть якщо всі без винятку рейтингові медіа мовчать про факапи влади чи співають комусь осанну, в політикумі є розуміння, що в якийсь день їхню долю може вирішити саме міноритарна, але пасіонарна частина суспільства. І її настрої не менш важливі, аніж рейтинги загалом.

Фактично, саме відчуття, що вони не можуть нічого зробити з цим медіа (і його дописувачами-читачами-коментаторами) так бісить всіх Зеленських-Єрмаків-Подоляків та інших Рябошапок. Саме тому продовжують повторювати тупу мантру про ботоферми Порошенка, ховаючи за нею свою розгубленість.

Ми є Фейсбук-Майдан, котрий обов‘язково переможе. І не таких за синій ліс заганяли.

Карл Волох

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16