Блоги

Чому запрошено саме Порошенко….

0

І от понеслися стічні води по трубах…

Проплачені “недорогенькі”, ольгінські тролі та любителі свіжого “зацукрованого” почали нити в мережі типу “Ну і шо шо Порошенка запрошено на інавгурацію Байдена… Подумаєш… Його ж не як колишнього президента України запросили, а як приватну особу…”
Що ж – доведеться таким “грамотіям” відповісти.

Порошенко НЕ колишній президент. Колишніх президентів не буває. Він – 5-й президент України і назавжди ним залишиться. Як би від того у когось не пригоряло. Так само, як Трамп залишиться 45-м президентом США назавжди. Як би комусь не було від того прикро або навіть соромно.

Ідемо далі. Чому запрошено саме Порошенка, а не Кучму або першого президента незалежної України? Та тому, що Білий дім бачить Порошенка як реальну важку політичну фігуру і свого союзника. В якості такого його і запрошено. Як би в декого від цього не пригоряло.

І нарешті останнє. Потрапити саме на цю інавгурацію – велика честь. Бо цього разу кількість запрошень через коронавірус різко скорочено. До мінімального мінімуму. Там “лівих пасажирів” не буде. Лише VIP-гості. Ті, кого реально цінують.

Раніше конгресмену давали пачку квитків, які він потім роздавав серед своїх виборців (переважно спонсорів) і кількість гостей на заході доходила до 200 тисяч. Тепер кожен парламентарій отримає два(!) квитки. Свій та для одного супутника (супутниці) – зазвичай це дружини (чоловіки) і передача квитків в інші руки не дозволяється. І ні за які гроші їх не купиш.

Так що “недорогеньким” чергове вітання. Гроші не пахнуть, кушать хоцца і хоцца кушать смачно та багато, правда ж?
Але ми ж не “ЗЕелекторат”, не електорат ОПЗЖ або Ваної – ми освіченіші, маємо ширше світосприйняття і трохи мислити вміємо. Інформацію елементарну теж вміємо шукати. На нас така “чорнуха” не діє😊

Павло Бондаренко