Суспільство

Чорновіл: Для влади може наступити сумний момент, коли холодильник почне домінувати над телевізором. В такому випадку доведеться швидко бігти в Ростов

0

Тарас Чорновіл стверджує в статті, опублікованій виданням «Новини України – From-UA», що високий рейтинг Володимира Зеленського, який нас зараз показують – це насправді маніпуляції з результатами соцопитувань.

За словами політолога, такі високі цифри виглядають нелогічними, адже робота в усіх напрямках повністю провалена, повідомляє Replyua.net.

Тим часом це і є результат маніпулювання свідомістю простих обивателів, яких вже багато років тримають на тупих серіалах типу «Сватів». Правда, потрібно визнати, що бізнес-оточення президента, яке простягає дані серіали – це справжні професіонали. Вони стежать за реакцією, і якщо люди чимось незадоволені, то починають перегравати сюжет в іншу сторону.

Зараз ми бачимо такий же прийом і у владі. Як тільки проявилася тенденція до зниження рейтингу президента – відразу скинули баланс, яким виявилася уряд Гончарука. Зараз ось підтягнули Саакашвілі, який, по всій видимості, буде «спеціалізуватися» на Шмигалеві, і нещадно критикувати уряд. У підсумку на нинішнього прем’єра знову повісять весь негатив.

Тим часом для влади настане дуже неприємний момент, коли холодильник переможе телевізор, і почне домінувати. В такому випадку декому доведеться швидко пакувати речі і бігти в Ростов.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist