Політика

Чорновіл: Призначення Кравчука главою ТКГ – це по факту виконання вимог Кремля

0

Політичний експерт Тарас Чорновіл, в ефірі телеканалу «Прямий» заявив, що Володимир Зеленський, призначивши головою ТКГ першого президента України Леоніда Кравчука, цим самим виконав вимоги Кремля.

Про це повідомляє Колумніст.

За словами Чорновола, раніше представник окупованого Донбасу в ТКГ Сергій Гармаш заявляв, що російська сторона неодноразово натякала на залучення Кравчука в переговорний процес. Це, буцімто пов’язане із статусністю, але перший президент у парламентсько-президентській республіці є набагато нижчий за статусом, ніж чинний віцепрем’єр з профільного питання.

Чорновіл також наголосив, що цілком закономірно, що вибрали саме Кравчука, оскільки перший президент неодноразово виказував свою проросійську позицію.

Нагадаємо, що раніше представник окупованого Донбасу Сергій Гармаш в інтерв’ю «НВ» заявив, що Леонід Кравчук для російської делегації в Мінську був більш прийнятний, ніж Олексій Резніков.

“РФ сприймає Резнікова з побоюванням, як мінімум. Тому що він генерує і реалізує ідеї, незрозумілі їм… Але дипломатичну і представницьку місію здійснюватиме Леонід Макарович” – сказав Гармаш.