Суспільство

Чорновіл: “Венедіктовій доведеться відповідати в кримінальному порядку за переслідування Порошенка”

0

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова не хоче брати на себе відповідальність за політичне переслідування Петра Порошенка.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Тарас Чорновіл.

“Коли Венедіктова відправляє прокурора без офіційного доручення вручати колишньому президенту Порошенку постанову про підозру – вона вчиняла це цілком свідомо. Вона робила пряме порушення закону з однією метою, щоб не брати на себе відповідальність. Вона уникала того, щоб особисто підписати документ, за який доведеться відповідати в кримінальному порядку після того, як вони втратять владу. Тому вона не вручала постанову про підозру”, – заявив він.

Раніше повідомлялося, що у Харкові близько 100 людей зібралися біля намету “Все для перемоги”. Люди кажуть: якщо влада не поважає закон, то має почути голос вуличного спротиву. Підтримати лідера “Європейської Солідарності” до столиці рушили і одесити.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist