Політика

Чорновіл: все частіше виникає відчуття, що президент України – Порошенко, а не Зеленський, який просто погуляти вийшов

0

Український політолог Тарас Чорновіл пише на своїй сторінці в Facebook, все частіше виникає відчуття, що президент України – Петро Порошенко, а не Володимир Зеленський, який просто погуляти вийшов. Здається, на Банковій таки перестаралися. Тому що таке відчуття виникає у багатьох людей. Стільки уваги до особистості президента Порошенко, такий шквал шельмування, і все це до колишнього гаранта? Так не буває.

«Ось просто згадайте: у нас же різними способами посаду покидали ще четверо президентів. Ну, десь іноді їх згадували, переважно в нейтральному контексті. І на кілька порядків менше, ніж про чинному на той час президента.

А такого, щоб всі ботоферми, все балакучі голови, вся номенклатура, яка фінансується і прямує від Зеленського, про самого президента згадували вряди годи, а про його попереднику в рази більше? », – написав політолог.

Тарас Чорновіл зазначає, він зазначив одного разу для себе на ефірах, що «слуги» Зеленського з його фракції вже ведуть себе так, ніби саме Порошенко для них президент. Вороже, чужий, а президент. А Зеленський – лише актор, лише декорація.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16