Суспільство

Чорновол відмовилася свідчити у ДБР, на її підтримку прийшли нардепи

0

14 квітня у Державному бюро розслідувань відбувся допит Тетяни Чорновол. Члени партії “Європейська солідарність” зібралися підтримати активістку і колишню депутатку, однак робили це із порушенням рекомендацій МОЗ, повідомляє 24 канал.

На захист Тетяни Чорновол виступив ексспікер Верховної Ради Андрій Парубій. Трансляцію з-під стін ДБР опублікували на фейсбук-сторінці “Європейської солідарності”. Окрім того, були присутніми нардепи Володимир В’ятрович, Софія Федина і Олексій Гончаренко.

Сама Чорновол на своїй сторінці у фейсбуці повідомила, що відмовилася давати показати у справі про підпал офісу “Партії регіонів”. Також вона опублікувала повістку у суд, в якій мовиться, що слідчим суддею у справі буде Сергій Вовк.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist