Суспільство

Чубаров: Росія може перезапустити план “Новоросія”

0

Росія може спробувати розширити територію, яку контролюватиме в Україні для посилення себе в Криму і закріплення позицій в “Л/ДНР”, інформує Обозреватель.

Таку заяву зробив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України кількох скликань Рефат Чубаров в інтерв’ю “Апострофу“. Він відповів на запитання про можливість відновлення в певному переформатованому варіанті проєкту “Новоросія”.

За словами Чубарова, йому хотілося б сказати, що у РФ тепер не зважаться на те, що намагалися реалізувати в 2014 році, зважаючи на те, що українська армія вже зміцніла, а світ був у шоці через агресивні дії Росії.

Чубаров розповів, що Росія може перезапустити план "Новоросія". Ілюстрація

Чубаров розповів, що Росія може перезапустити план “Новоросія”. Ілюстрація

“Але поведінка Москви, особливо в останні тижні, щодо “ДНР-ЛНР” – зокрема ультимативні заяви про те, що в разі, якщо Україна не дасть особливий статус цим самопроголошеним утворенням і не забезпечить проведення виборів до передачі контролю над кордоном з Росією, наводить мене на думку, що Росія може спробувати фактично розширити територію, яку вони будуть контролювати в Україні для посилення себе в Криму і закріплення своїх позицій в “ДНР-ЛНР”. А це дійсно йде за лекалами “Новоросії”, – підкреслив він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist