Блоги

Чумний барак Коломойського

0

Буковель продовжує працювати на тлі того, що Івано-Франківська область опинилася в стані надзвичайної ситуації через коронавірус.

Треба казати як є – за прибутки олігарха та його підручних українці платять життям і здоров’ям.

Питання не у туристах, які приїхали та поїхали, а у місцевих мешканцях з числа персоналу. Які підхопивши заразу несуть її додому. Логічно, що біда перекинулася на Буковину і Закарпаття, оскільки і з цих регіонів в Буковелі є наймані працівники.

Влада і Зеленський роблять вигляд ніби нічого не відбувається. Так, визнали спалах ковіду і назвали його епіцентр. Але підняти руку на Коломойського, покарати винних, закрити цей чумний барак духу не вистачає.

Бо треба ж допрацювати сезон, не втрачати ж гроші через те що якісь смерди інфікуються, а лікарні не приймають хворих, бо ліжкомісця закінчилися.

Конкретні долі, конкретних людей, їхнє здоров’я, час та кошти на лікування – все це не обходить “слуг народу” і президента, який любить шукати винних у всьому на стороні. Але тут вже не відкрутитися.

Євген Булавка

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16