Суспільство

Цікавий збіг: Під час візиту Зеленського до Черкас розпочався обшук у мерії міста

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У п’ятницю, 28 серпня, одночасно з візитом президента Володимира Зеленського у Черкаську область проходять обшуки в приміщеннях Черкаської міської ради. Про це повідомив мер Черкас Анатолій Бондаренко.

За словами градоначальника, обшуки проводяться відразу в декількох департаментах. Разом з тим Бондаренко не уточнив, в рамках якої справи здійснюються слідчі дії.

“Давайте скажемо, що це збіг, поки президентський кортеж шукають жителі міста, в Черкаській міській раді обшуки податкової Києва, разом перевіряючих сьогодні 55 осіб”, – зазначив мер.

  • У травні виконком місцевої міськради вирішив послабити карантин ще до того, як послаблювати обмеження стали по всій Україні. Це не сподобалося центральному керівництву.
  • Президент Володимир Зеленський передав меру привіт від СБУ і заявив, що не сяде за один стіл «з такими бандитами». Бондаренко звернувся до суду з позовом про захист честі і гідності.
  • Постанова рішення виконкому міськради було скасовано 7 травня Черкаським окружним судом.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16