Суспільство

Цимбалюк: “На фоні п****ца в США варто привести в повну бойову готовність ВСУ!”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Відомий український журналіст і кореспондент інформаційного агентства “Уніан” в Москві Роман Цимбалюк заявив про необхідність терміново привести в повну бойову готовність підрозділи української армії в зв’язку з політичною кризою в Сполучених Штатах, повідомляють Патріоти України.

У своєму блозі Цимбалюк пояснив, що зважаючи на ситуацію в Вашингтоні, де прихильники Трампа спробували взяти штурмом Капітолій, вороги України можуть спробувати здійснити спробу раптової атаки, побачивши вікно можливостей для військової операції. “На фоне п****ца в США пора приводить в полную боевую готовность ВСУ! На всякий случай. Мало ли, кто какое для себя окно возможностей увидит”, – пише Цимбалюк.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16