Новини

Цимбалюк: ніколи не забувайте який сьогодні день – Путін офіційно отримав добро на війну з Україною

0

Популярний український блогер і журналіст Роман Цимбалюк у своєму блозі пише про те, що українцям ніколи не потрібно забувати, який сьогодні день. Адже саме 1 березня 2014 року Рада Федерації РФ дав добро президенту РФ Путіну розпочати війну з Україною.

За словами журналіста, сьогодні, на жаль, багато хто про це не пам’ятають або свідомо уникають саме такого формулювання про те, що Росія розпочала відкриту війну проти України. Саме відкриту війну, адже це рішення Ради Федерації РФ підтвердило, що в ситуацію залучаються збройні сили Росії. Важливо відзначити, що під час голосування за пропозицію Путіна жоден з сенаторів не втримався, все 90 підтримали ініціативу господаря Кремля.

У рішенні підтримати пропозицію Путіна кажуть, що, з огляду на, що на території України знаходиться багато громадян РФ, в тому числі військовослужбовців РФ, Росія зобов’язана гарантувати їм безпеку і спокій, тому збройні сили РФ, як раз і будуть забезпечувати їм безпеку, поки суспільно політична ситуація в Україні не прийде в норму.