Суспільство

Цимбалюк: осколки Партії регіонів з «ОПЗЖ» «прос*али» і Крим, і Донбас, і тепер співають стару пісню про дружбу з Росією

0

Як інформує Replyua.net, популярний український блогер і журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на ютуб-каналі зазначив, незважаючи на те, що президент Зеленський вирішив не поздоровляти свого російського колегу Путіна з Днем Росії, це за українську владу вирішила зробити партія «Опозиційна платформа – За життя» та особисто Віктор Медведчук. У своєму привітанні з нагоди Дня Росії представники «Опозиційною платформи – За життя!» звернули увагу на дуже цікаву річ, зазначивши, що Україну і Росію пов’язують не тільки спільні кордони.

Цимбалюк наголосив, чомусь в «ОПЗЖ» вирішили опустити питання, де ж зараз проходить російсько-українська межа? Правильна відповідь – на окупованих територіях – на адміністративному кордоні з Кримом, ну і відповідно на розірваному і роздробленому Донбасі.

Журналіст зазначає, чомусь про це у Медведчука взагалі не згадують і це при тому що представники цієї партії, це ж осколки Партії регіонів, до цього по суті «прос*али» і Крим і Донбас, бо саме ці політики, які чомусь  виявилися не при ділах на захоплених територіях, переїхали зараз до Києва і співають цю дивну пісню про дружбу братерство і родинні зв’язки з агресором.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist