Суспільство

Цимбалюк про Ломаченка та Усика: Я називаю цю категорію людей “людина-кущ”

0

В українському суспільстві вистачає тих, хто всіляко намагається не звертати уваги на факт російської агресії, серед них – чемпіони світу з боксу Василь Ломаченко й Олександр Усик. Про це в інтерв’ю “Фактам” сказав кореспондент агентства УНІАН у Москві Роман Цимбалюк, інформує видання Гордон.

“Є такі (я їх просто не розумію!), хто вдає, що на українській території немає російських військових. Я називаю цю категорію “людина-кущ”. Їм неважливо, які прапори висять навколо. Як, наприклад, нашим прекрасним боксерам Усику й Ломаченку, які розповідають щось про дружбу, братерство та один народ. Я не проти таких висловлювань, тільки не можу зрозуміти: чому водночас росіяни в нас стріляють?” – запитав журналіст.

Усик і Ломаченко знялися у фільмі “Здрастуй, брате, Христос воскрес!”, розміщеному 5 травня на YouTube-каналі російського монастиря “Корсунська пустинь”. У фільмі Усик, зокрема, заявив, що й далі підтримуватиме контакти зі своїми друзями з РФ, незважаючи на критику на його адресу. А Ломаченко зазначив, що для нього Україна, Росія та Білорусь – це “єдиний народ”.

Волонтери, які ведуть сайт “Миротворець”, назвали Ломаченка та Усика “слабкими істотами, які легко стали інструментом російської пропаганди”. Їх занесли в розділ “Чистилище”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16