Uncategorized

Цимбалюк «розкусив» Гіркіна і Гордона: коментар журналіста

0

Розмова, яка була вчора між українським журналістом Дмитром Гордоном і колишнім ватажком «Донецької народної республіки» Ігорем Гіркіним більш нагадує собою допит, але не інтерв’ю. Таку думку на своєму You-Tube-каналі озвучив ще один український журналіст Роман Цимбалюк.

Згідно зі словами Цимбалюка питання, що ж це все-таки було, допит, або інтерв’ю, у нього виникло відразу ж, як тільки він почав дивитися бесіду Гіркіна і Гордона. Згідно зі словами журналіста, нічого нового в цій розмові він не побачив, крім того, що бойовик за фактом визнав власну провину в загибелі патріотів України на Донбасі. Мова, в даному випадку, йде про Юрія Дяковського, Юрія Поправку, Володимира Рибака… Вся інша інформація про Гіркіна була доступна і раніше.

Роман Цимбалюк наголосив: «Не потрібно думати, що Ігор Гіркін є божевільним маргіналом. Він відрізняється від тих людей, які виступають на пропагандистських телеканалах Росії, і транслює ті ж тези. Нібито, «ми один народ», «немає ніякої України», «ті, хто проти Росії, вони будуть знищуватися». Крім того, українець назвав основну різницю між Гіркіним, а також «балакливими головами» з ток-шоу РФ. Якщо ж «токінг-хеди» таврують Україну, вихваляючи паралельно Путіна, то у Гіркіна зовсім інше завдання. Він критикує владу Росії, а також оточує себе людьми, які залишаються незадоволені Кремлем. Крім того, Цимбалюк вважає, що “Гіркін використав Гордона”.

“Ми дуже часто чуємо тезу пропаганди Росії про те, що і в Україні, і в РФ олігархи висмоктують кров з простого народу. Коли я був на його прес-конференціях в Москві, то чув слова «ми спочатку повісимо ваших олігархів, а потім і своїх». Крім того, Гіркін промовляє часто тезу, що влада України не варта свого народу. Варто відзначити, що це чистої води пропагандистське і військове завдання, щоб вселити недовіру населення в свою волю, влаштувати масові заворушення, а також повалити владу.”

“Дії ж Росії по відношенню до України нібито є повністю обґрунтовані. Однак коли вже мова йде про перехід кордону, розстріл людей на Донбасі, наявність зброї, а також загибель людей МН17, то Гіркін відразу і далеко засовує свого язика”.

Джерело: Replyua.net

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist