Новини

Цимбалюк: в Росії “розкудкудакались” з приводу нових поставок Javelin для України, а все, тому що в танку, напевно, страшно горіти

0

Цілком прогнозовано, що новина про те, що США підписали угоду на виробництво Javelin для України, як країни-партнера, викликала обурення в Москві. У Росії постійно висловлюються, що така допомога США Україні не сприяє тому, щоб країна нарешті закінчила військовий конфлікт на сході. Хоча, потрібно відзначити, після першої поставки Javelin в Україні вони жодного разу не були застосовані на Донбасі.

Коментуючи інформацію, власкор УНІАН у РФ Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі зазначив, що в Росії постійно панікують, коли чують про зміцнення українського озброєння, ось тепер «розкудкудакалась» з приводу Javelin, а все тому що в танку, напевно, страшно горіти, хоч на лінії зіткнення Javelin проти російських бойовиків ще не застосовувалися. Ця зброя потрібно Україні зовсім для інших випадків і в Кремлі розуміють, для яких саме.

За словами Цимбалюка, його особисто дивує бардак в головах наших політиків. У ситуації, що склалася економити на армії і на інформації, тобто на донесенні інформації українським громадянам не потрібно. Залишається сподіватися, що все ракетні програми співпраці з США ми зберегли, а, якщо не зберегли, то влада робить велику помилку.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist